Model | Lavender |
Materiaal | Vegan |
Hoogte | 135mm |
Breedte | 65mm |
Type nr. | SP101652LV |
Lavendel, een zachte paarse tint, wordt al lang geassocieerd met rust, ontspanning en vrouwelijkheid. Het is een kleur die een gevoel van rust oproept, waardoor het de perfecte keuze is voor de ELKE DI SunCover. De aanblik van bloeiende lavendelplanten vertraagt de tijd om te genieten van de schoonheid en stilte van de natuur.
De SunCover Lavender is gemaakt van eersteklas veganistisch leer en is zowel luxueus als duurzaam. Bovendien heeft de designerbrillenkoker 24-karaats vergulde metalen elementen die elegantie toevoegen aan het algehele ontwerp. Al met al is de lavendelkleurige ANY DI SunCover een onmisbaar accessoire voor iedereen die zijn zonnebril op een functionele en stijlvolle manier wil beschermen.
De microvezelpads in de SunCover beschermen uw bril tegen stof en krassen. Bevestig de SunCover eenvoudig aan uw handtas of uw PhoneStrap en u kunt gaan. Het maakt niet uit of je een wandeling door de natuur maakt of gaat shoppen in de stad - met de ANY DI SunCover in lavendel straal je harmonie uit en complementeer je al je favoriete outfits!